Kontaktinformasjon

Christiania Spigerverk

Publisert  Skriv ut artikkel

 

Kundeservice

22021300 

ordre@spigerverket.no

 
Lena Martinsen 22021303 lena.martinsen@spigerverket.no  

Anne Kristine Undli

22021302 anne.undli@spigerverket.no  
Nina Fladby Birkeland  22021307 nina.birkeland@spigerverket.no  
  22021300 kundeservice@spigerverket.no  
Salg 
     
Geir Skjørberg 91329489 geir.skjorberg@spigerverket.no Adm.direktør
Anne Dahl 92883992 anne.dahl@spigerverket.no Key Account Manager
Anders Johnsrud 97538282 ajohnsrud@spigerverket.no Buskerud/Hedmark/Oppland
Svein Inge Wigene 46886811 swigene@spigerverket.no Rogaland/Sunnhordland/Telemark/Aust Agder
Per Gunnar Moe 94837508 per.gunnar.moe@spigerverket.no Midt-Norge sør for Saltfjellet/Møre og Romsdal/deler av Nord-Norge
Robert Jørgensen  94840620 robert.j@spigerverket.no Hordaland/Sogn og Fjordane/Møre
Ragnar Seljeskog  41641455  ragnar.s@spigerverket.no  Rogaland/Aust og Vest Agder/Nordland nord for Bodø/Troms
Hans Kristian Olsen 94154771

hans.kristian@spigerverket.no

Vestfold/Industri
Eyvind Bugge 94133460 eyvind.bugge@spigerverket.no Oslo/Akershus/Østfold 
Teknisk
     
Bjarne Nordvik   95241441 bjarne.n@spigerverket.no Marketing og Produktsjef festemidler
Knut Ole Dahl   90476907 kdahl@spigerverket.no Business Area Manager beslag og Quik Drive
Økonomi
     
Birgitte P. Christensen 92818529

bpc@spigerverket.no

Økonomi

       

Serviceverksted 

 
Christiania Spigerverk AS Serviceverksted  95860031  serviceverksted@spigerverket.no
Jerikoveien 28E

 

 
1067 Oslo      

Personvernregler

Vi lagrer anonymiserte data om ditt besøk på hjemmesiden. Hvis du vil unngå dette, kan du blokkere informasjonskapsler i din webleser.

Eier av hjemmesiden:

Christiania Spigerverk AS
Gullhaugveien 7
0402 Oslo
Tlf. +47 22021300

Hjemmesiden drives og utvikles av:

Idium AS
Sørkedalsveien 10C
0369 Oslo
Tel. +47 22008400

Har du spørsmål om våre personvernregler eller hjemmesiden, kontakt Bjarne Nordvik

Les om våre datasikkerhetsprinsipper her.